Oferujemy usługi cateringowe dla firm, organizacje przyjęć i uroczystości rodzinnych.

Firma „Linia” Promocja Zdrowego Stylu Życia

 prowadzi żywienie dzieci w warszawskich szkołach. Oferujemy smaczne, zdrowe, pełnowartościowe posiłki dla dzieci i dorosłych.

O nas

Jolanta Chłopecka ukończyła studia magisterskie dzienne na Wydziale Żywienia Człowieka SGGW AR w Warszawie uzyskując tytuł magistra inżyniera żywienia człowieka.

Dodatkowo ukończyła również studia podyplomowe w zakresie poradnictwa dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW AR w Warszawie uzyskując tytuł dietetyka.

 W latach 2004-2012 pracowała jako dietetyk w Szkole Podstawowej nr 306 przy ul. Tkaczy 27 w Warszawie zajmując się kompleksową organizacją pracy stołówki szkolnej.

Od 2012 do dziś w ramach firmy Linia Promocja Zdrowego Stylu Życia prowadzi żywienie dzieci w kilku warszawskich szkołach. Wszystkie jadłospisy i receptury potraw zgodne z najnowszymi trendami w żywieniu dzieci są jej autorstwa.

W każdej ze szkół obiady gotowane są na miejscu ze świeżych produktów najwyższej jakości.

Robert Chłopecki ukończył studia magisterskie dzienne na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie uzyskując tytuł magistra wychowania fizycznego. Studia te dają między innymi: przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym, interdyscyplinarną wiedzę na temat zdrowia, właściwego trybu życia, wpływu ruchu i diety na zdrowie i ciało człowieka, zasad racjonalnego i właściwego odżywiania.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez zaangażowanych i wkładających całe serce w swoją pracę kucharek, kucharzy i innych pracowników.


Codziennie kilkadziesiąt profesjonalnie przygotowanych osób dba o to, aby na talerzach Państwa dzieci znalazły się zdrowe, smaczne i wartościowe posiłki.

Nasi pracownicy legitymują się kilkunastoletnim (w niektórych przypadkach ponad 20-letnim) doświadczeniem w zbiorowym żywieniu.

Pracownicy firmy Linia ukończyli między innymi następujące szkoły o profilu gastronomicznym:

-zawodowe gastronomiczne z tytułem kucharz

-zawodowe z tytułem cukiernik

-średnie gastronomiczne z tytułem kucharz garmażer

-średnie gastronomiczne z tytułem technolog żywienia zbiorowego

Pracownicy ukończyli różne kursy, jak na przykład:

-kucharz żywienia zbiorowego

-kucharz garmażer

-kursy kelnerskie

-kursy kuchni włoskiej

-kurs kulinarny „Zdrowa kuchnia – zdrowe społeczeństwo”

-kurs „Stołówka ma miarę XXI wieku”

-kursy dla intendentów placówek oświatowych prowadzących żywienie zbiorowe

Scroll to Top