Oferujemy usługi cateringowe dla firm, organizacje przyjęć i uroczystości rodzinnych.Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli spędzić z Państwem rok szkolny 2023/2024.

Od września 2023 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.
Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):
jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

 jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie posiłków jest możliwe do godz. 9:00 w dniu ich wydania. 

Jeżeli rodzic zapomni zamówić posiłki, a dziecko przyjdzie do stołówki, możliwe jest dodanie zamówienia przez pracownika kuchni.

W takim przypadku, zgodnie z regulaminem pobrana będzie opłata dodatkowa za dopisanie zamówienia przez catering w kwocie 1,00 zł brutto (za każde dodane zamówienie). 

Uwaga: na początku roku szkolnego każde dziecko/pracownik otrzyma indywidualnie zakodowany chip obiadowy. Chip będzie ważny przez cały okres pobytu w szkole i korzystania ze stołówki, również przy przechodzeniu do kolejnej klasy. W związku z tym Państwa saldo w aplikacji zostanie obciążone jednorazową opłatą 5 zł.

 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką  

  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

 W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.
Więcej informacji o nas i o naszej filozofii żywienia dzieci i młodzieży znajdziecie Państwo na naszej stronie:

 www.liniapromocja.pl 

 Pozdrawiamy
Jolanta i Robert Chłopeccy
LINIA Promocja Zdrowego Stylu Życia
oraz
Zespół zamowposilek.p

Scroll to Top