Oferujemy usługi cateringowe dla firm, organizacje przyjęć i uroczystości rodzinnych.

Opłaty

Opłaty

Szanowni Państwo,

Żywienie dzieci obsługujemy przez system zamawiania posiłków – www.zamowposilek.pl. Nowe osoby najprościej zarejestrują się przez dedykowany dla placówki link.
Aby się zarejestrować prosimy kliknąć przycisk (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

Jak zarejestrować sie w aplikacji:

Jak płacić i zamawiać posiłki:

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie posiłków jest możliwe do godz. 9 w dniu wydania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  1. w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  2. następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  3. kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  4. pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta aplikacji przez stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Uwaga, ważne:

Każdy zarejestrowany użytkownik (dziecko lub pracownik szkoły) otrzyma od naszego personelu zakodowany indywidualny chip obiadowy.

Z Państwa salda w aplikacji zostanie pobrana w związku z tym jednorazowa opłata  w wysokości 5 zł.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do nas, również poprzez zakładkę „Pomoc” lub mailowo na adres biuro@liniapromocja.pl

Pozdrawiamy

Jolanta i Robert Chłopeccy

LINIA Promocja Zdrowego Stylu Życia

Scroll to Top