SP 350 – Irzykowskiego

Szanowni Państwo,

 

Od 01.09.2021 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków aplikację „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

 

https://bit.ly/3xU9wcI

 

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

 

jak się zarejestrować:

https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

 

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

 

 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką widelca i noża
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

 

 

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 9:00 .

Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji

 

Aby wybrane przez Państwa zamówienie zostało potwierdzone należy je najpierw opłacić w całości w aplikacji. Posiłki wybrane ale nie opłacone nie zostaną zamówione.

 

Osoby odbierające otrzymają specjalny breloczek służący do identyfikacji przy odbieraniu posiłku. Za breloczek pobrana zostanie kaucja zwrotna 5 zł z konta użytkownika, która zostanie zwrócona po uprzednim zwróceniu breloczka. W przypadku zagubienia i konieczności wydania nowego oraz skonfigurowania systemu, zostanie pobrana opłata 10 zł

 

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

Pozdrawiamy

Nasza strona korzysta z cookies.